REFERENCE

KŘIČENSKÝ

INTERIÉRY

KŘIČENSKÝ

NAŠE REFERENCE

Kuchyňská linka do II a vestavné skříně

Kuchyňská linka do U

Kuchyňská linka do L s ostrůvkem

Ve spolupráci Panem Kříčenským bych rád zdůraznil velmi lidský přístup a jeho ochotu strávit čas osobně i v emailové komunikaci při rozmýšlení změn a úprav návrhu.

Základní představu o dispozici kuchyně jsme měli, nicméně jsme od Pana Kříčenského dostali spoustu dobrý tipů s vysvětlením navrhovaných kroků, nebo i alternativy kde by se dalo ušetřit podle potřeby / priorit.

Co se týče kvality zpracování kuchyně, nemáme si absolutně na co stěžovat, ba naopak jsme s ní velmi spokojení a krásně se na ní dívá!

Zápolský

Kuchyňská linka do U

naprostá spokojenost a profesionalita truhlářské dílny pana Křičenského.
Komunikace při návrhu, přizpůsobení dalším požadavkům, dodržení termínů...
Celková spokojenost, objednávám nábytek vždy jen u tohoto dodavatele.
Při jakémkoliv problému je vždy ochota vše vyřešit a vyřeší se.
Kuchyň funguje tak, jak má.

V. Km.

Kuchyňská linka a vestavné skříně

Firma pana Křičenského vyráběla kuchyňskou linku pro naši dceru již před 10 lety, tenkrát mě ohromil svoji spolehlivostí, nevídanou ochotou vyřešit každý náš požadavek, pečlivým a vskutku mistrovským provedením, neskutečnou pečlivostí od zaměření kuchyně, až po její montáž. Každý dodaný návrh zároveň od začátku obsahoval i cenovou kalkulaci, takže člověk přesně věděl, co za své peníze dostane, bez jakýchkoliv dodatečných vícenákladu. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni, takže jsem tuto firmu začal doporučovat dále a jenom v naší rodině realizovali další čtyři zakázky. Poslední byla u nás v rekonstruovaném bytě, kde nám vyráběli novou kuchyňskou linku a vestavěnou skříň. A přesně podle očekávání vše probíhalo i dopadlo na výbornou.
Je prima, že pořád existují firmy, kde jim záleží na odvedené práci a spokojených zákaznících a mají opravdu šikovné ručičky.
Ještě jednou moc děkujeme,

Milan a Šárka Šárovi

Kuchyňská linka do L

Pan Křičenský je mistrem svého řemesla. Je vidět, že svoji práci nejen umí, ale má radost z perfektního výsledku. Jeho slušné, vstřícné a odborné jednání je v dnešní době balzám na duši. Nejste pro něj další zákazník v řadě, ale věnuje Vám spoustu času, probere různé varianty. Nechá čas najít nejlepší možné řešení a dobře se rozmyslet.  Doporučí materiál, kování, dřez, vodovodní baterii i další drobnosti.

Jsem ráda, že jsem měla štěstí a náhodou jsem narazila na firmu pana Křičenského. Jeho práci můžu jen doporučit, jen samá chvála.  Ještě jednou velké díky za super jednání i odvedenou práci.

Chvojkovi

Kuchyňská linka do L

S panem Křičenským byla výborná spolupráce a bezproblémová komunikace.  S kuchyní od něj jsem velice spokojená, je to precizně odvedená práce.

Takto slušného a šikovného řemeslníka mohu s radostí doporučit.

Marie Švadlenková

Kuchyňská linka do L a vestavná skříň

S prací a jednáním pana Křičenského jsem moc spokojená. Je to velmi příjemný a ochotný člověk,se vším poradí a vyjde vstříc, již během zaměření a samotného návrhu si pro mne udělal maximum času. Pracuje s kvalitními materiály a svou práci odvádí pečlivě. Skříň i kuchyňská linka naprosto odpovídají mým představám, pana Křičenského mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji a ráda se na Vás opět obrátím.

 

 

Křivková

Kuchyňská linka do L

S prací pana Křičenského jsme spokojeni. Profesionální jednání a kvalitně odvedená práce. Velmi si ceníme, že o zadané práci přemýšlí, poradí a vymyslí co nejlepší možné řešení. Doporučujeme!

 

 

Kopecká

Kuchyňská linka do L

S kuchyní jsem velmi spokojená, pan Křičenský dělá s kvalitními materiály a poradil i některé vychytávky, je vstřícný i ohledně delší komunikace, jak přes mail, tak i osobně. Zatím vše funguje jak má, žádná reklamace.

 

 

Korbelová

Kuchyňská linka do L

Šára

Kuchyňská linka do U

I přes výrazné prodlužování termínu dokončení stavby našeho bytu nám pan Křičenský vždy vyšel vstříc a po jeho finálním předání pak během jednoho měsíce kuchyň zrealizoval a namontoval. Velmi si vážíme jeho lidského a zároveň profesionálního přístupu. Těšíme se, že se společně pustíme do dalších projektů :)

 

 

Marek

Kuchyňská linka a vestavěné skříně

Kuchyňská linka a vestavěné skříně: U firmy pana Křičenského jsme si zadali výrobu kuchyňské linky a vestavěných skříní. Celkové provedení je vynikající, vždy byl dodržen termín na kterém jsme se domluvili a pokud mohu, tak vřele doporučuji.
 
 
Khol

Kuchyňská linka do L

 "Udělat do starého nové?". Nesmysl to není.Přesvědčila mě o tom firma pana Křičenského
Z minima vytřískali maximu k mé spokojenosti. Mohu jenom doporučit.
 
 
Lukáčová

Vestavná skříň

Zadal jsem zakázku u pana Křičenského na výrobu a montáž vestavěné skříně. Od zadání, až po montáž uběhla velmi krátká doba, slušné jednaní a velmi spolehlivý a šikovný. Jestli můžu doporučuji.

 

Janíček

Vestavná skříň

Vestavěná skříň do ložnice :
Po dlouhé době jsem našla na internetu slušného a spolehlivého řemeslníka o kterých jsem si myslela, že již neexistují. S jednáním a prací pana Křičenského jsem velmi spokojená. Skříň plně odpovídá mému zadání, zpracování je kvalitní, montáž proběhla dle domluvy a rychle.

 

Jarkovská

Kuchyňská linka

Kuchyň od pana Křičenského byla zpracována na vysoké profesionální úrovni a za použití nejmodernějších konstrukčních prvků. Skutečně velmi pěkné.
Dodávka proběhla v dohodnutém termínu.
Vše na čem jsme se dohodli bylo splněno včas a bez nutnosti "se připomínat".
Slušné a zdvořilé jednání, což už dnes mnohdy nebývá běžné.
Při objednávání kuchyně je třeba pamatovat na to, že firma Křičenský zajišťuje vodo- a elektroinstalační práce jen na základě předchozí smluvní dohody, nejsou tedy automaticky zahrnuty v ceně a je třeba si je zvlášť vyžádat, nebo případně zajistit svými zdroji.

 

 

Petr Diewok

Kuchyňská linka

Služeb pana Křičenského jsme využili na realizaci kuchyňské linky, vestavěné šatní skříně a vestavěné botníkové skříně.

Pan Křičenský si osobně prostory zaměřil, vyslechl si naše představy, poskytl nám množství materiálových vzorků a prodiskutoval dispoziční řešení. Obdrželi jsme vizualizaci budoucího vzhledu s několika různými pohledy (tuto vizualizaci musím obzvláště ocenit – jelikož byla velice přesná, výstižná a zároveň nezkreslená jako z ostatních kuchyňských studií, která jsme navštívili). Taktéž dopředu dohodnuté termíny realizace i celková cena byly dodrženy.
Pana Křičenského mi doporučila kolegyně, která byla s jeho práci velmi spokojena. V budoucnu hodlám jeho služeb znovu využít. Rozhodně bych jeho služby doporučil, neboť jsme byli s odvedenou prací velmi spokojeni. Po více než půl roce používání jsme spokojeni jak s použitými materiály, tak s dispozičním řešením.
Panu Křičenskému děkuji za dobře odvedenou práci.

 

 

Čermák, Novotná.

Kuchyňská linka

S manželem jsme se rozhodli, že je správný čas na zhotovení kuchyně. Naprosto náhodně mě na internetu vyjela firma pana Křičenského. Jeden den telefonát, hned druhý den zaměření a cca za 4 týdny montáž. Vždy jak řekl,na minutu byl přesný, naprosto profesionální přístup, zároveň ale lidský a dokázal poradit i co se týče finanční výhodnosti. Každý dotaz mě byl zodpovězen , vše krásně vysvětleno a samotná montáž bez jakýchkoliv problémů za dva dny byla hotová. S naprostým klidem moc ráda pana Křičenského doporučím a děkujeme ještě jednou za jeho skvěle provedenou práci.

 

 

Sedláčkovi

Kuchyňská linka

S prací p. Křičenského jsem velice spokojená. Dočkala jsem se profesionálního a vstřícného jednání, cenných rad ohledně dispozičního řešení kuchyně a při výběru materiálů. Měl snahu splnit veškeré mé požadavky. Je velice precizní. Práce byla odvedena velmi kvalitně a veškeré termíny a cenová ujednání byly přesně dodrženy.

Jako jednoho z mála řemeslníků se ho nebojím doporučovat  svým známým.

Šárová

Kuchyňská linka

Maximální spokojenost. Na pana Křičenského jsme dostali doporučení. Vše proběhlo dle dohody, kuchyň vyrobil dle našich představ a přání, dodržel cenu i termín. Určitě s ním počítáme i pro další realizace.

 

 

Sotonová, Volejník

Kuchyňská linka

Jsme s manželem rádi,že šikovné české ručičky ještě nevymřely. Těch by ale samo o sobě nebylo, kdyby je nedoprovázelo profesionální a vstřícné jednání pana Křičenského. Precizně provedená práce v dohodnutém termínu a ceně. Po dokončení našeho nového domova, byla kuchyně pana Křičenského perličkou na dortu. Po zkušenostech s mnoha řemeslníky při stavbě domu bychom pana Křičenského jako jednoho z mála doporučily i svým známým.

Tímto mu ještě jednou ze srdce děkujeme.

 

 

Koneční

Kuchyňská linka

Po dvaceti letech používání standardní panelákové kuchyně nastal čas na výměnu. Pana Křičenského jsem si našla na internetu, oslovila jsem ho a udělala dobře. Po dohodě přišel, vyměřil prostory, nabídl styl i barvy kuchyně, diskutovali jsme o různých možnostech, vždy přispěl radou. V dohodnuté době kuchyň namontoval, vše bylo perfektně řemeslně zvládnuté. Jsem ráda, že jsem našla schopného a férového řemeslníka. S kuchyní jsem spokojená, dobře se mně v ní vaří.

 

 

 

Celundová

Vestavná skříň a kuchyňská linka

Děkujeme za dobře odvedenou práci na naší kuchyňské lince a vestavěné skříni. Pana Křičenského jsme si vybrali na základě referencí a jsme rádi, že jsme to udělali. Je to velice příjemný, ochotný, milý, vstřícný, pracovitý, precizní člověk, který se snaží za každých okolností vám vyjít vstříc a najít řešení . Byla pro nás radost s ním spolupracovat, svoji práci odvedl kvalitně a včas, dodržuje termíny i stanovenou cenu.
Pokud v budoucnu budeme ještě shánět truhláře, určitě to bude pan Křičenský, koho oslovíme.
Děkujeme vám pane Křičenský za vaši skvěle odvedenou práci a přejeme hodně spokojených zákazníků.

Mlynářovi

Kuchyňská linka

Pan Křičenský nám vyráběl kuchyňskou linku. Byli jsme spokojeni po všech stránkách – vyhověl našim požadavkům, poradil s tím, co jsme potřebovali vyřešit. Práci odvedl podle domluvy a v dobré kvalitě. Je šikovný a naprosto spolehlivý, takže určitě můžeme dát doporučení pro další zákazníky.

 

 

Kubíčková

Kuchyň

Panu Křičenskému jsme svěřili výrobu kuchyňské linky. Realizace zakázky proběhla bez problémů díky jeho aktivnímu a profesionálnímu přístupu. Odvedl kvalitní práci. S výsledkem jsme naprosto spokojeni a můžeme jenom doporučit případným zákazníkům. Moc děkujeme.

Iva a Martin Pudrovi

Kuchyň

Chci Vám ještě jednou poděkovat za výrobu kuchyňské linky na naší chalupu v Pařížově. Odvedl jste velmi dobrou práci a já jako zákazník oceňuji hlavně tyto aspekty:

- dostatek informací a vstřícnost

- dodržení termínů výroby a instalace

- pečlivá práce v terénu "křivých zdí"

- rozumná cena v poměru ke kvalitnímu materiálu a dobře odvedené práci.

 

Vzhledem k tomu, že jste již před touto zakázkou pro mě ještě vyráběl 2 drobnější výrobky a bylo také vše bez komplikací, pak bych rád touto cestou svolil k uveřejnění mého poděkování na Vaše webové stránky. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den. I za manželku, Pavel a

 

 

Marcela Holanovi

Vestavěná šatní skříň na míru

Skříň na míru.

Výběr truhláře jsem našla na webových stránkách.

S prací  truhláře p. Křičenského, komunikací a realizací díla jsem velice spokojená.

Předchozí recenze jsou pravdivé a můžu doporučit. :-)

 

 

Tomanová

Skříňka do koupelny a na záchod

Pro zákazníci jsme vyráběli na míru skříňku do koupelny a na záchod.

Doporučuji. Výborná komunikace, jednání a ochota. Kvalitní a moc krásně vyrobené skříňky. Jsem velice spokojena. Děkuji!

 

 

Petra Šiklová

Milovník svého řemesla a profesionál nade vše!

ana Křičenského jsme oslovili, když jsme pátrali po někom, kdo nám zhotoví posuvné dveře z masivu do pouzdra. Byli jsme ohromeni naprosto profesionálním přístupem a precizním provedením, včetně imitace původních obložek dveří. Jelikož pan Křičenský tímto kouskem prošel naším "výběrovým řízením", ve spolupráci jsme pokračovali s koupelnovým nábytkem a věřím, že ani ten nebyl poslední.

V dnešní době se opravdu velmi těžko hledá řemeslník, který by se takto věnoval zákazníkovi. Pan Křičenský dokáže nabídnout neuvěřitelné množství vzorků materiálů, doplňků, barev, skel, úchytek a všeho možného tak, aby zákazník měl co nejjasnější představu o výsledném produktu. A co víc? To vše z pohodlí vašeho domova!

Děkuji za tuto úžasnou zkušenost a těšíme se na další "kusy" z Vaší dílny!

 

 

 

Manželé Brůžkovi

Profesionalita, svědomitost a vstřícnost

Po dobu rekonstrukce domu jsem se setkal s různými,,ŘEMESLNÍKY, ale s panem Křičenským jsme byli já i moje manželka naprosto spokojeni,  odvedl perfektní práci za velmi přijatelnou cenu ve špičkové kvalitě. Svým přístupem, uměním a ochotou ukazuje jak by práce řemeslníka měla vypadat.

 

 

Pavel Kolář

Nová super ložnice!

Pana Křičenského musím jen a jen chválit a všem ho doporučuji!Vybrala jsem si ho na základě pěkných webových stránek a kladných hodnocení a neudělala jsem chybu. Potřebovala jsem novou ložnici- vestavěnou skříň a z masivu postel, noční stolky a pc stůl. Vše splnilo mé očekávání, s p. Křičenským je skvělá domluva, své práci rozumí a dovede poradit+ vše precizně vyrobené. Tímto ještě jednou moc děkuji
 
 
Jaroslava Hořínková 

Profesionalita

Potreboval som regal na mieru do šatnika

S Pavlom Křičenským som na mieru spokojny.

Kvalitna praca,časovo super a cenovo prijatelne.

S Pavlom K. určite som sa nevidel naposledy, určite sa na byte ešte niečo časom najde čo bude potrebovať jeho šikovne ruky. Palec hore :)

 

 

Jan Vojček

Paráda :)

Potřebovali jsme vyrobit drobné doplňky na balkón včetně skleníčku pro kaktusy, polic, zábran na truhlíky apod.

Práce byla odvedena naprosto profesionálně, termín dodání a provedení krátký, zvolené řešení nemá chybu. Především oceňuji ochotu a vstřícnost p. Křičenského při jednání a při vlastní realizaci.

Po uplynulém bouřkovém víkendu navíc mohu konstatovat, že je vše počasívzdorné.

Ještě jednou díky :)

 

 

Karel Janouškovec 

Naprostá spokojenost!

Potřebovali jsme 3x posuvné dveře, kterými bylo třeba zakrýt kus podkroví. Pavel je sympaťák a je s ním výborná domluva, všechno proběhlo naprosto hladce. Dodací termín oproti jiným zkušenostem velice dobrý. Výsledek je perfektní a je radost dveře používat i na ně pohledět: http://i.nahraj.to/f/WJh.jpg
Takže ještě jednou díky a až budeme zase něco potřebovat, víme na koho se obrátit ;)

 

 

Karel Janouškovec 

Poctivá práce

S Pavlem Křičenským jsme moc spokojeni. Zejména co se týká kvality zpracování a použitých materiálů. Velmi si ceníme také toho, že nad zadáním přemýšlí a je schopen vymyslet a poradit různá, často lepší řešení. Díky Pavlově poctivé truhlářské práci (preferujeme výrobky z masivu) jsme víceméně přestali nakupovat nábytek v obchodech, protože jsme zjistili, že kvalitní výrobek na míru vydrží mnohem déle (přežije i dětské zásahy:-)).

Jednoznačně doporučujeme!

 

 

Iva Kopecká

"Dost dobrý..."

Moje zkušenosti s p. Pavlem Křičenským jsou velice příjemné. Podle mého názoru odvádí profesionální práci, je ochotný, vstřícný a svému řemeslu rozumí.

Se vším, co nám vyrobil - a že už toho bylo - jsem moc spokojena. S čistým svědomím doporučuji.  :-)

 

 

 

Ivana Sodomková 

Vřele doporučuji

Již několikrát jsem se na tohoto šikovného truhláře obrátila - dveře, vestavěné skříně, skříňka do koupelny, stěna do předsíně, botníček... Vždy jsem maximálně spokojena. Je možné se domluvit (nemám ráda, když mi někdo vncuje svůj názor, ale jsem otevřená diskuzi). Doporučuji.

 

 

Tamara Volejníková 

Naprostá spokojenost

Nebudu chválit stránky, ale práci. :-) S veškerými dodanými skříněmi, skřiňkami a nočními stolky jsem byl zcela spokojen. A hlavně s přístupem šikovného truhláře. Zase se nám domov více zútulnil. 

Bohuslav Nepovím