VESTAVNÉ

  SKŘÍNĚ

CHRUDIM, PARDUBICE

VESTAVNÉ SKŘÍNĚ

Vestavné skříně na míru Chrudim a Pardubice

Hledáte kvalitní vestavené šatní skříně, které perfektně zapadnou do vašeho interiéru?
Nabízíme výrobu vestavných skříní na míru, které splní vaše přesné požadavky a poskytnou vám dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další předměty.

Spolupracujeme s renomovaným polským výrobcem posuvného kování, firmou Laguna, která nabízí široký sortiment pro posuvné dveře. S jejich kvalitním kováním jsme získali mnoholeté ověření a důvěru našich zákazníků.

V naší nabídce najdete různé typy vestavených skříní. Můžete si vybrat mezi vestavenou skříní se zády, která dokonale využívá každý prostor, nebo vestavenou skříní bez zad, která se může stát stylovým prvkem vaší místnosti.

Posuvné dveře vestavených skříní nabízíme v různých dekorech dřeva, barev, skla Lacobel, grafo skla nebo zrcadla. Možnosti jsou téměř neomezené a vaší fantazii se meze nekladou.

Rozdělení vnitřních prostor vestavených skříní je plně přizpůsobitelné vašim potřebám. Naše moduly nabízejí různé varianty uspořádání, ale rádi splníme i vaše vlastní představy.

Kvalita našich skříní je zajištěna pevným hliníkovým rámem křídla, příček a spodního a horního vedení. Materiály jsou odolné a vysoce kvalitní, takže vám skříně budou sloužit spolehlivě a dlouhodobě.

Nabízíme vám vestavné skříně na míru, které splní vaše očekávání a přinesou do vašeho interiéru praktický a stylový prvek. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme více informací a poradíme s výběrem skříně, která bude perfektně odpovídat vašim potřebám.

vestavná skříň

SE ZÁDY

Tento typ vestavné skříně je usazen na 10 cm vysokých stavitelných nožkách, které umožní přesné ustavení skříně (i v případě křivé podlahy). Poté jsou zakryty soklem. Nebo je možné mít nožky pohledové. Skříň má záda z bílé MDF.

Šaty se nedotýkají žádné zdi. Skříň není pevně spojena s žádnou zdí stropem nebo podlahou. Korpusové díly jsou spojeny na kvalitní excentrické kování od německé firmy Hettich.

vestavná skříň

BEZ ZAD

Tento typ vestavné skříně nemá záda. Proto je vhodné před montáží opatřit zadní zeď otěruvzdorným nátěrem. Skříň se dle potřeby kotví do zadní, popřípadě boční zdi. Vedení dveří (kolejnice) je nalepena přímo na podlahu a horní vedení je našroubováno do stropu.

posuvné dveře

Posuvné dveře vestavné skříně

Posuvné dveře mohou být v libovolném dekoru dřeva nebo barvy, skla Lacobel, grafo skla nebo zrcadla. Zde je několik příkladů. Vaší fantazii se ale meze nekladou 🙂

MODULY

MODULY vestavné skříně

Posuvné dveře mohou být v libovolném dekoru dřeva nebo barvy, skla Lacobel, grafo skla nebo zrcadla. Zde je několik příkladů. Vaší fantazii se ale meze nekladou 🙂

Rám křídla a příčky

vestavné skříně - RÁM KŘÍDLA A PŘÍČKY​

Rám křídla, příčky, spodní a horní vedení je vyrobeno z eloxovaného hliníku. Spodní a horní kolečka jsou z oceli a opatřena ložisky. To znamená, že Vám budou stále dobře sloužit po životnost skříně.